Žena pri kŕmení sliepok
Neogrády László
#A004665Ukončenie aukcie: 13.12.2023 21:20
50 €
177 €
121570 | 177 € / | 13.12.2023 21:11 | |
168256 | 167 € / | 13.12.2023 21:09 | |
121570 | 157 € / | 13.12.2023 21:00 | |
168256 | 147 € / | 13.12.2023 20:59 | |
121570 | 137 € / | 12.12.2023 10:07 | |
144240 | 127 € / | 12.12.2023 00:03 | |
192156 | 117 € / | 07.12.2023 16:22 | |
149295 | 107 € / | 07.12.2023 16:09 | |
192156 | 82 € / | 07.12.2023 15:55 | |
149295 | 77 € / | 07.12.2023 15:28 | |
168493 | 52 € / | 07.12.2023 15:11 | |
192156 | 50 € / | 07.12.2023 14:10 |
- László Neogrády
sa narodil 2. 4. 1896 v Budapešti, zomrel 27. 8. 1962 tamže. Bol synom zámeho a úspešného maliara Antala Neográdyho. 1922 mal výstavnú premiéru v budapeštianskom Mücsárnoku. Vynikol ako naturalistický portrétista a predovšetkým ako mimoriadne plodný krajiná Sústreďoval sa predovšetkým na efektné stránky maliarstva slnečného jasu.
Rámované.
Olej na kartóne
21 x 33 cm