Lastovičie hniezdo
Lazinovská Elena
#A005356Ukončenie aukcie: 12.06.2024 21:00
181029 | 100 € / | 12.06.2024 17:53 |
- Elena Lazinovská
sa narodila 31. 12. 1903 v Beharovciach, zomrela 25. 9. 2000 v Bratislave. Študovať začala na Akadémii výtvarných umení v Drážďanoch, absolutórium získala na Oddelení kreslenia a maľovania SVŠT v Bratislave (prof. Mallý, Milly, Sokol, Mudroch).
1969
Rámované.
Olej na kartóne
40 x 80 cm